Hakkımızda

Çerkezköy-Kapaklı'da, ilçenin tam kalbinde konforlu bir mola vermek istediğinizde ilk tercihiniz;
Hotel Okay olacak !

Zerafet ve şıklığın modern çizgilerle buluştuğu güler yüzlü personel hizmeti ile turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz butik odalar ve süitlerden oluşan yepyeni bir konseptle hizmet vermektedir. Alışkanlıklarınızı değiştirecek, şehrin en işlek caddelerinden Pınar Bulvarı'na yeni bir soluk getireceğine inandığımız hotelimiz avm ve eğlence mekanlarına yakın mesafededir.

Hotel Okay’ın en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir. Önce evimiz olsun diye yola çıktık, sonra gördük ki burası yalnızca bize ait olamayacak kadar güzel bir yer oldu; dostlarımıza da açalım dedik… Dostluğun önceliklerimizin başında yer alması, özenin her ayrıntıya yansımasını, daha iyinin peşinden hep birlikte koşma kararlılığını beraberinde getirdi.

Evinizin rahatlığını ve sıcaklığını hiç aramayacağınızdan emin olarak hotelimizde konaklayacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. Bu konuda iddialıyız; KISACASI HOTEL TERCİHİNDE; EN DOĞRU HAMLENİZ…

Gerçek konukseverliği keşvedin.

Misyonumuz...

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Çerkezköy'ün doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek. Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak misafirlerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Vizyonumuz...

Yerli ve yabancı konuklarımızın ve seyahat firmalarının ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumuna taşımaktır.